HİZMET AĞIMIZ 2018-09-10T10:15:35+00:00

Hizmet Ağımız

Neden İzmir Bilgisayar Destek Birimi ?

Nite Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri 2003 yılından bu yana kişisel ve kurumsal BT çözümlerini başarıyla sunmaktadır. Bugüne kadar müşteri odaklı pazarımızda, pazarın önde gelenlerinden olmak için çabaladık. Bizi rakiplerimizden ayıran temel faktörler ;

Müşteri Odaklı

Biz İzmir Bilgisayar Destek birimi olarak sadece müşterilerimizin isteklerini dinliyoruz. Profesyonel ve her biri alanında uzman ekibimiz, çözümlerin yerine ulaştığından emin olmak için sürekli müşterilerimizle iletişim halinde bulunmaktadırlar.

Tecrübeli Personel

İzmir Bilgisayar Destek biriminde bulunan her biri alanında uzman ve defalarca aynı problemlerle karşılaşmış tecrübeli ekibimiz bu zamana kadar çok çeşitli projeleri ve problemleri başarı ile tamamlamışlardır. Sadece problemlerin üstesinden gelmekle kalmayıp aynı zamanda gelişen ve ilerleyen teknolojinin de sürekli takipçisi olmayı hedeflemekteyiz.

Sunulacak Kaynaklar

İzmir Bilgisayar Destek birimi olarak bizler sunulacak hizmetin ve kaynakların ne kadar büyük yada küçük olduğu ile ilgilenmemekteyiz. Küçük yada büyük her ne olursa olsun tüm problemlerinizde çözüm sunmaya her zaman hazırız.

Sürece Yönelik

İzmir Bilgisayar Destek tamamen sürece dayalı çalışan bir birimdir. Basit yardım masasından, çoklu bayi projelerine kadar tüm projelerde hızlı ve yüksek kaliteli çözümlerin garantisini vermekteyiz.

Sürekli Gelişim

İzmir Bilgisayar Destek her biri alanında uzman ve sertifikalı personellere sahip olup aynı zamanda bu personellerin sürekli gelişen ve değişen teknolojinin takipçisi olmasını sağlamaktadır.

Sektör Onaylı

İzmir Bilgisayar Destek, kurumsal çözümleri sunarken bize ortaklarımızın uzmanlığından faydalanma gücü veren sektörün önde gelen sertifikalarına ve bayiliklerine sahiptir.

Güçlü Ortaklıklar

Dünya’nın ve Türkiye’nin lider teknoloji firmaları ile anlaşmamız sayesinde kişisel ve kurumsal olarak oluşan tüm problemlerin en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktayız.

Dürüstlük ve Bütünlük

Başarımızın en önemli sebepleri arasında beraber çalıştığımız müşterilerimizle ve ortaklarımızla ticari dürüstlük ve bütünlük sağlamaktır. Bizi rakiplerimizden ayıran unsurun müşterilerimize karşı şeffaf davranmamız olduğuna inanıyoruz.

Eğer güvenilir bir BT ortağı arıyorsanız İzmir Bilgisayar Destek birimimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. İletişim kısmından bizimle irtibata geçip mevcut probleminizin çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir Bilgisayar Destek olarak İzmir’in tüm bölgelerinde bilgisayar hizmetleri sağlıyoruz. Faydalı linkler aracılığıyla hizmetlerimize ve hizmet bölgelerimize ulaşmak için aşağıdaki harita üzerine tıklayabilirsiniz.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

Karacaoğlan Mah. 6169 Sk. 6/7 Bornova/İzmir

Telefon: +90(232) 459 99 59

Web: Visit Us Online