KAMERA & GÜVENLİK SİSTEMLERİ 2018-09-11T08:04:13+00:00

Kamera & Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri içerisinde kamera teknolojileri evlerde, işyerlerinde, kurum ve kuruluşlarda gerekli bir güvenlik önlemidir. Kurum içerisinde ve dışarısında meydana gelebilecek muhtemel olayları önlemeye yönelik caydırıcı tedbirler bakımından güvenlik kamera sistemleri maksimum fayda sağlamaktadır. Nite Güvenlik & Bilişim Teknolojileri olarak kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları kamera sistemleri teknolojilerinin sağlanmasında etkin rol almaktayız. AVM, hastane, kamu kurumlarında ve yerel işletmelerde iç ve dış güvenliği temin edecek güvenlik sistemleri projelendirme, tasarım ve uygulamaya dair çalışmalar uzman ekibimiz tarafından neticelendirilerek, optimum fayda sunulması hedeflenmektedir.

Güvenlik kamerası, uygulama yapılacak merkezin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde seçilmesi, muhtemel risklerin en fazla gerçekleşebileceği noktaların belirlenmesi ve kamera sistemlerinin analizler çerçevesinde yapılacak değerlendirme sonrasında yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylece kamera sistemlerinden elde edilecek verim daha fazla gerçekleşmektedir. Kamera, güvenlik sistemlerinin önemli bir parçası olup ev, işyeri ve kurumlarda kullanabileceğiniz güvenlik kamerası ürünlerinden HD’ den 4K çözünürlüklere kadar görüntüler elde edilmektedir. Biz Nite olarak kamera sistemlerinde kişi ve kuruluşlara özel projeler ile çözümler üretiyoruz.

Neden Kamera & Güvenlik Sistemleri ?

  • Güvenlik kamera sistemleri; işyerinizi evinizi siz uzaktayken bile belirlemiş olduğunuz noktaları 7/24 gözetler ve kayıt altında tutar.
  • Kamera kayıt sistemleri; olası bir olay anında kayıtları güvenlik güçlerine veya mahkemeye vererek istenmeyen kötü sonuçlardan sizi korur.
  • Kamera sistemi; hırsızlık gibi olayların net kayıt altına alınmasında ve adli delil oluşturulmasında kullanılır ve güçlü bir kanıt oluşturur.
  • Kamera sistemleri: personelin yaptığı çalışmaların izlenmesinde müşteri memnuniyeti bakımından kullanılıp hırsızlık içinde son derece etkili bir güvenlik sistemidir.
  • Kamera sistemleri; sürekli gözetim gerektiren yerlerde yaşanabilecek olaylarda net adli delil oluşturmasında çok etkili güvenlik kontrol sistemidir.
  • Hırsız kamera sistemleri; çevre güvenliği ve hırsızlara karşı alınan önlemdir.
  • Kamera kontrol sistemleri; uzaktan izleme programı en dikkate alınması gereken konudur uzaktan kontrol ile zamanınız size kalır.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

Karacaoğlan Mah. 6169 Sk. 6/7 Bornova/İzmir

Telefon: +90(232) 459 99 59

Web: Visit Us Online