TEKNİK OPERASYON PLANLAMA ve DESTEK HİZMETLERİ 2018-09-13T09:12:23+00:00

Teknik Operasyon Planlama ve Destek Hizmetleri

Bilgi teknolojjileri çözümlerinin ayrılmaz bir parçası olan teknik operasyon hizmetlerinin kalitesi her noktada aynı servis kalitesini sağlayabilme kapasitesiyle ölçülür. Tamamı kendi personelimizden oluşan saha ekibimizle, uluslararası standartta teknik operasyon hizmetleri sunuyoruz.

Bilgi teknolojjileri teknik operasyon hizmetlerini kapsama alanımız dahilinde aynı kalitede sunabilmek için deneyimli, kalite sertifikalı, alan uzmanlığına sahip güçlü bir servis organizasyonuna sahibiz.

İş sürekliliğinin kritik başarı faktörü olduğu günümüzde, müşterilerimiz faaliyet gösterdikleri her noktada bizden kesintisiz teknik operasyon planlama ve destek hizmeti alabilmenin güvencesini yaşıyor.

  • Bilgi teknolojileri alanında 20’ye yakın personelimiz ile nitelikli teknik servis hizmetleri sunuyoruz.
  • Bilgi teknolojileri çözümlerinden operasyonel saha hizmetlerine, teknik servisten global üretici servis hizmetlerine kadar tüm saha operasyon süreçlerini yönetiyoruz.
  • Saha hizmet ekibimizin tamamı kendi personelimizden oluşuyor.
  • İstenen her türlü hizmet seviyesi anlaşması (SLA) koşullarını yerine getiriyoruz
  • Sertifikalı uzmanlarımız ile farklı teknolojilere yönelik hizmet gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz.
  • Uzun yıllara dayanan deneyim, kontrol, denetim ve yönetim mekanizmalarımız ile onbinlerce cihaza, kapsamlı, hızlı, şeffaf ve kalite odaklı hizmet sağlıyoruz.

Son Yazılar

Bize Ulaşın

Karacaoğlan Mah. 6169 Sk. 6/7 Bornova/İzmir

Telefon: +90(232) 459 99 59

Web: Visit Us Online